Tilastokeskus

Etusivu » Tilastokeskus

Tänne keräämme sivuston tilastot. Tilastot eivät päivity reaaliajassa, vaan noin 10 minuutin välein.

Vihjetilastot

Yhteensä vihjeitä10035
Yhteensä päättyneet10035
Palautus%103.51 %
Panostetut yksiköt62443.08
Voitettuja yksikköjä64632.09
Nettovoitto2194.82
Voitto4733
Puolivoitto18
Häviö4602
Puolihäviö19
Push197
Void466
Top Vedonvälittäjät
# ⇵Bookie ⇵Vihjemäärä ⇵P% ⇵Yhteensä vetoja ⇵
1. Pinnacle2426100.3914192.15
2. Unibet1768106.27811603.15
3. ComeOn!1402101.85510226.10
4. Coolbet1380102.7759425.95
5. Veikkaus746107.5984361.43
6. Bet365686103.2524987.45
7. NordicBet24198.51611728.80
8. Betsafe189120.9521527.50
9. LeoVegas10789.4329786.50
10. Marathonbet75110.428334.20
11. Bethard63114.176298.65
12. Royal Panda5364.4395380.00
13. Betsson53120.474439.30
14. Expekt31141.487195.00
15. 1xbet30102.725151.00
16. LegolasBet2797.7908196.00
17. Sbobet2598.6075107.00
18. LV BET2390.4035170.00
19. Bet2U2142.659647.00
20. Betway2185.2581108.50
Suurimmat osuneet kertoimet
# ⇵Vihjaaja ⇵Ottelu ⇵Valinta ⇵Bookkeri ⇵PVM ⇵Kerroin
1. Zoltan8DMelodifestivalen 1 semifinaali ketkä kaksi jatkoon?The Mamas/Robin BengtssonUnibet19:00 1.2.202016
2. latemaniM 15km pursuit, fastest leg time Iversen top6?KylläBet36510:25 1.12.201915
3. JDFChelsea - Manchester Utd0-0Pinnacle16:30 28.2.202112
4. HynyNCAAB WinnerBaylorComeOn!20:00 5.4.202110
5. JDFWolves - EvertonNeves tekee maalinCoolbet20:15 12.1.202110
6. JDFWolves - ArsenalNeves tekee maalinPaddyPower18:00 2.2.20219.5
7. habsNaisten kiekkoCaballero+1,8mCoolbet19:00 4.10.20198
8. Zoltan8DNorjan Euroviisukarsinta 3 semin voittaja?Kristin HusoyCoolbet18:50 25.1.20208
9. hrrmonyHPK - HifkJ.Jääskä tekee maalinCoolbet14:00 21.9.20198
10. latemaniN 12.5km winning marginMore than 30 secondsBet36513:15 22.12.20198
11. IletusJenni Haukion Mekon VäriPunainenCoolbet16:00 6.12.20198
12. heisenberg1stKanadaVeikkaus13:15 21.5.20217.1
13. latemaniH3H, Riiber-Watabe-LamparterLamparterCoolbet14:09 4.3.20217
14. Zoltan8DMelodifestivalen 2020: Luleå top2 jatkoon menijätMariette/MohombiUnibet19:00 15.2.20207
15. hrrmonyHPK - HifkF.Krivosik tekee maalinVeikkaus14:00 21.9.20196.8
TOP tuotto
viimeisimmän 30 päivän nettovoitto
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjemäärä ⇵Nettotuotto ⇵P% ⇵KA. Panos ⇵
1. heisenberg130.50710.005.00
2. maestro2120.19122.194.33
3. Iletus1415.96116.127.07
4. JDF1011.53134.513.34
5. Siiled28.60161.437.00
6. R-bet16.30205.006.00
7. Zoltan8D176.20103.699.88
8. AapoRajalaa13.50150.007.00
9. pino10.80140.002.00
Kuumat vihjaajat
viimeisimmän 30 päivän paras palautusprosentti, vähintään 5 vihjattua kohdetta
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjemäärä ⇵P% ⇵
1. JDF10134.51
2. maestro21122.19
3. Iletus14116.12
4. Zoltan8D17103.69
Top Vihjaajat
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjeitä ⇵P% ⇵KA. Panos ⇵
1. habs4356103.997.95
2. latemani1078102.317.87
3. Hyny987106.903.78
4. JDF472103.332.23
5. Pallomaha313360100.266.32
6. Siiled309106.385.41
7. Tiki30095.995.52
8. Betsikukko24894.116.37
9. pino204109.452.24
10. PappaXBets14497.283.81
11. Zoltan8D137113.118.30
12. kuervaara136101.443.03
13. Jondeli11693.525.44
14. Iletus101125.996.55
15. mikser18576.515.40
16. TennisAce7294.277.39
17. Pogz6593.253.66
18. timmylabel48119.276.23
19. AssaultJL45126.728.71
20. Pederis4489.968.59
21. hrrmony43142.382.43
22. sibelius30115.273.00
23. maestro30111.033.90
24. Jorgen1973.296.42
25. TimiFu1586.806.43
26. handy12128.984.67
27. bonus12187.005.42
28. Sampi1279.137.00
29. aanas1187.977.95
30. RajuFrans10142.682.20