Tilastokeskus

Etusivu » Tilastokeskus

Tänne keräämme sivuston tilastot. Tilastot eivät päivity reaaliajassa, vaan noin 10 minuutin välein.

Vihjetilastot

Yhteensä vihjeitä13824
Yhteensä päättyneet13824
Palautus%103.14 %
Panostetut yksiköt85656.77
Voitettuja yksikköjä88349.06
Nettovoitto2698.1
Voitto6421
Puolivoitto40
Häviö6484
Puolihäviö29
Push311
Void539
Top Vedonvälittäjät
# ⇵Bookie ⇵Vihjemäärä ⇵P% ⇵Yhteensä vetoja ⇵
1. Pinnacle3273100.96319798.43
2. Unibet2169104.14614206.46
3. Coolbet2112103.54313781.25
4. ComeOn!1511101.65710861.35
5. Veikkaus1501101.1948252.13
6. Bet365815102.8285821.75
7. Nordicbet478106.7783538.30
8. Betsafe199119.3051612.50
9. MobileBet155106.6521271.00
10. Betsson133110.915946.30
11. iBet112121.825815.90
12. LeoVegas10889.7087789.50
13. Bethard92105.794418.65
14. Marathonbet88103.386416.70
15. Royal Panda5364.4395380.00
16. Expekt34159.305204.20
17. Sbobet3290.2409137.00
18. 1xbet31100.724154.00
19. LegolasBet2797.7908196.00
20. Betway2698.337138.00
Suurimmat osuneet kertoimet
# ⇵Vihjaaja ⇵Ottelu ⇵Valinta ⇵Bookkeri ⇵PVM ⇵Kerroin
1. maestroPlayer of the tournamentGianluigi DonnarummaExpekt16:00 23.6.2021151
2. Pallomaha313Big Brother Suomi voittajaJasmiinaNordicbet15:00 15.9.202135
3. Zoltan8DMelodifestivalen 1 semifinaali ketkä kaksi jatkoon?The Mamas/Robin BengtssonUnibet19:00 1.2.202016
4. BetsikukkoKouvottaret- FoAFoAPinnacle16:30 17.11.202115.09
5. latemaniM 15km pursuit, fastest leg time Iversen top6?KylläBet36510:25 1.12.201915
6. TravgubbeBoden Lähtö 7Vesuvio Wise LUnibet14:00 16.2.202212.5
7. JDFChelsea - Manchester Utd0-0Pinnacle16:30 28.2.202112
8. habsSuomen maalikuningasJoel PohjanpaloVeikkaus19:00 11.6.202110
9. HynyNCAAB WinnerBaylorComeOn!20:00 5.4.202110
10. JDFWolves - EvertonNeves tekee maalinCoolbet20:15 12.1.202110
11. JDFWolves - ArsenalNeves tekee maalinPaddyPower18:00 2.2.20219.5
12. TravgubbeBurnley - WatfordUnder 0.5Coolbet08:00 8.2.20229.5
13. habsNaisten kiekkoCaballero+1,8mCoolbet19:00 4.10.20198
14. Zoltan8DNorjan Euroviisukarsinta 3 semin voittaja?Kristin HusoyCoolbet18:50 25.1.20208
15. hrrmonyHPK - HifkJ.Jääskä tekee maalinCoolbet14:00 21.9.20198
TOP tuotto
viimeisimmän 30 päivän nettovoitto
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjemäärä ⇵Nettotuotto ⇵P% ⇵KA. Panos ⇵
1. Nollamies3129.80111.928.06
2. habs114.96287.008.00
3. -keisari-3114.30107.945.81
4. ykr2578a5312.70104.235.67
5. Zoltan8D98.99114.277.00
6. Hyny14.87164.907.50
7. SalettiSale22.20111.0010.00
Kuumat vihjaajat
viimeisimmän 30 päivän paras palautusprosentti, vähintään 5 vihjattua kohdetta
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjemäärä ⇵P% ⇵
1. Zoltan8D9114.27
2. Nollamies31111.92
3. -keisari-31107.94
4. ykr2578a53104.23
Top Vihjaajat
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjeitä ⇵P% ⇵KA. Panos ⇵
1. habs5633104.818.01
2. Hyny1233103.593.82
3. latemani1143102.657.88
4. Betsikukko66992.186.36
5. Pallomaha313571101.736.52
6. JDF512102.242.22
7. Travgubbe50195.094.27
8. Tiki32094.845.51
9. Siiled318105.655.47
10. pino271110.202.06
11. Zoltan8D162108.368.18
12. Jondeli15393.545.81
13. PappaXBets14497.283.81
14. kuervaara139100.223.02
15. Iletus135126.036.51
16. Nollamies134100.947.65
17. aurariver10198.936.06
18. RajuFrans94107.222.89
19. Hillopurkki8788.861.27
20. mikser18576.515.40
21. -keisari-81119.567.98
22. ykr2578a73105.065.20
23. TennisAce7294.277.39
24. sibelius70110.294.43
25. Pogz6990.663.74
26. hrrmony60139.122.78
27. timmylabel59112.306.26
28. AssaultJL45126.728.71
29. Jorgen4567.036.92
30. Pederis4489.968.59