Offline

Tilastokeskus

Etusivu » Tilastokeskus

Tänne keräämme sivuston tilastot. Tilastot eivät päivity reaaliajassa, vaan noin 10 minuutin välein.

Vihjetilastot

Yhteensä vihjeitä12944
Yhteensä päättyneet12944
Palautus%103.2 %
Panostetut yksiköt79316.33
Voitettuja yksikköjä81854.48
Nettovoitto2543.96
Voitto6009
Puolivoitto28
Häviö6062
Puolihäviö27
Push284
Void534
Top Vedonvälittäjät
# ⇵Bookie ⇵Vihjemäärä ⇵P% ⇵Yhteensä vetoja ⇵
1. Pinnacle3048101.2518279.60
2. Unibet2088104.10313582.55
3. Coolbet1813101.9811484.75
4. ComeOn!1510101.73210853.35
5. Veikkaus1384102.3577441.73
6. Bet365781103.6155611.45
7. Nordicbet457107.0283379.80
8. Betsafe199119.3051612.50
9. Betsson124114.318890.30
10. Leovegas10889.7087789.50
11. iBet100122.006738.90
12. Mobilebet99110.891814.00
13. Bethard92105.794418.65
14. Marathonbet79103.029358.20
15. Royal Panda5364.4395380.00
16. Expekt34159.305204.20
17. Sbobet3290.2409137.00
18. 1xbet30102.725151.00
19. LegolasBet2797.7908196.00
20. Betway2698.337138.00
Suurimmat osuneet kertoimet
# ⇵Vihjaaja ⇵Ottelu ⇵Valinta ⇵Bookkeri ⇵PVM ⇵Kerroin
1. maestroPlayer of the tournamentGianluigi DonnarummaExpekt16:00 23.6.2021151
2. Pallomaha313Big Brother Suomi voittajaJasmiinaNordicbet15:00 15.9.202135
3. Zoltan8DMelodifestivalen 1 semifinaali ketkä kaksi jatkoon?The Mamas/Robin BengtssonUnibet19:00 1.2.202016
4. BetsikukkoKouvottaret- FoAFoAPinnacle16:30 17.11.202115.09
5. latemaniM 15km pursuit, fastest leg time Iversen top6?KylläBet36510:25 1.12.201915
6. TravgubbeBoden Lähtö 7Vesuvio Wise LUnibet14:00 16.2.202212.5
7. JDFChelsea - Manchester Utd0-0Pinnacle16:30 28.2.202112
8. habsSuomen maalikuningasJoel PohjanpaloVeikkaus19:00 11.6.202110
9. HynyNCAAB WinnerBaylorComeOn!20:00 5.4.202110
10. JDFWolves - EvertonNeves tekee maalinCoolbet20:15 12.1.202110
11. JDFWolves - ArsenalNeves tekee maalinPaddyPower18:00 2.2.20219.5
12. TravgubbeBurnley - WatfordUnder 0.5Coolbet08:00 8.2.20229.5
13. habsNaisten kiekkoCaballero+1,8mCoolbet19:00 4.10.20198
14. Zoltan8DNorjan Euroviisukarsinta 3 semin voittaja?Kristin HusoyCoolbet18:50 25.1.20208
15. hrrmonyHPK - HifkJ.Jääskä tekee maalinCoolbet14:00 21.9.20198
TOP tuotto
viimeisimmän 30 päivän nettovoitto
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjemäärä ⇵Nettotuotto ⇵P% ⇵KA. Panos ⇵
1. habs8394.19113.978.12
2. RajuFrans3314.90115.682.88
3. Travgubbe827.81102.224.30
Kuumat vihjaajat
viimeisimmän 30 päivän paras palautusprosentti, vähintään 5 vihjattua kohdetta
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjemäärä ⇵P% ⇵
1. RajuFrans33115.68
2. habs83113.97
3. Travgubbe82102.22
Top Vihjaajat
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjeitä ⇵P% ⇵KA. Panos ⇵
1. habs5287104.397.99
2. Hyny1225103.973.81
3. latemani1138102.847.87
4. Betsikukko66792.186.36
5. Pallomaha313534103.756.45
6. JDF511102.692.22
7. Travgubbe50195.094.27
8. Tiki32094.845.51
9. Siiled314106.805.44
10. pino253110.352.11
11. Jondeli15393.545.81
12. Zoltan8D149110.288.25
13. PappaXBets14497.283.81
14. kuervaara138100.943.02
15. Iletus129130.966.45
16. Hillopurkki8788.861.27
17. mikser18576.515.40
18. TennisAce7294.277.39
19. RajuFrans71119.202.91
20. Pogz6990.663.74
21. sibelius65118.924.43
22. hrrmony60139.122.78
23. timmylabel49120.136.25
24. AssaultJL45126.728.71
25. Pederis4489.968.59
26. maestro41131.683.30
27. Mononen3484.811.70
28. Jorgen3286.696.44
29. Gubbenilodan3258.273.77
30. TimiFu1586.806.43