Offline

Tilastokeskus

Etusivu » Tilastokeskus

Tänne keräämme sivuston tilastot. Tilastot eivät päivity reaaliajassa, vaan noin 10 minuutin välein.

Vihjetilastot

Yhteensä vihjeitä11881
Yhteensä päättyneet11881
Palautus%103.13 %
Panostetut yksiköt73491.53
Voitettuja yksikköjä75793.17
Nettovoitto2307.45
Voitto5563
Puolivoitto25
Häviö5496
Puolihäviö24
Push252
Void521
Top Vedonvälittäjät
# ⇵Bookie ⇵Vihjemäärä ⇵P% ⇵Yhteensä vetoja ⇵
1. Pinnacle2776100.26416368.40
2. Unibet1969104.20713013.25
3. Coolbet1552101.90310211.05
4. ComeOn!1503101.69710819.85
5. Veikkaus1116103.4246275.13
6. Bet365757103.2765452.45
7. Nordicbet442108.5363312.30
8. Betsafe197118.6371592.50
9. Betsson117117.797837.30
10. Leovegas10889.7087789.50
11. iBet98121.723720.90
12. Bethard83112.102373.15
13. Marathonbet79103.029358.20
14. Royal Panda5364.4395380.00
15. Mobilebet51102.667412.00
16. Expekt34159.305204.20
17. Sbobet3290.2409137.00
18. 1xbet30102.725151.00
19. LegolasBet2797.7908196.00
20. Betway2698.337138.00
Suurimmat osuneet kertoimet
# ⇵Vihjaaja ⇵Ottelu ⇵Valinta ⇵Bookkeri ⇵PVM ⇵Kerroin
1. maestroPlayer of the tournamentGianluigi DonnarummaExpekt16:00 23.6.2021151
2. Pallomaha313Big Brother Suomi voittajaJasmiinaNordicbet15:00 15.9.202135
3. Zoltan8DMelodifestivalen 1 semifinaali ketkä kaksi jatkoon?The Mamas/Robin BengtssonUnibet19:00 1.2.202016
4. BetsikukkoKouvottaret- FoAFoAPinnacle16:30 17.11.202115.09
5. latemaniM 15km pursuit, fastest leg time Iversen top6?KylläBet36510:25 1.12.201915
6. JDFChelsea - Manchester Utd0-0Pinnacle16:30 28.2.202112
7. habsSuomen maalikuningasJoel PohjanpaloVeikkaus19:00 11.6.202110
8. HynyNCAAB WinnerBaylorComeOn!20:00 5.4.202110
9. JDFWolves - EvertonNeves tekee maalinCoolbet20:15 12.1.202110
10. JDFWolves - ArsenalNeves tekee maalinPaddyPower18:00 2.2.20219.5
11. habsNaisten kiekkoCaballero+1,8mCoolbet19:00 4.10.20198
12. Zoltan8DNorjan Euroviisukarsinta 3 semin voittaja?Kristin HusoyCoolbet18:50 25.1.20208
13. hrrmonyHPK - HifkJ.Jääskä tekee maalinCoolbet14:00 21.9.20198
14. latemaniN 12.5km winning marginMore than 30 secondsBet36513:15 22.12.20198
15. IletusJenni Haukion Mekon VäriPunainenCoolbet16:00 6.12.20198
TOP tuotto
viimeisimmän 30 päivän nettovoitto
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjemäärä ⇵Nettotuotto ⇵P% ⇵KA. Panos ⇵
1. maestro26.00250.002.00
2. habs43.09109.098.50
3. sibelius21.10124.442.25
4. pino10.54154.001.00
Kuumat vihjaajat
viimeisimmän 30 päivän paras palautusprosentti, vähintään 5 vihjattua kohdetta
Ei tietoa saatavilla
Top Vihjaajat
# ⇵Vihjaaja ⇵Vihjeitä ⇵P% ⇵KA. Panos ⇵
1. habs5003104.097.99
2. Hyny1199104.763.81
3. latemani1098102.437.88
4. Betsikukko66592.086.35
5. JDF495104.272.22
6. Pallomaha313460103.746.39
7. Tiki32094.845.51
8. Siiled314106.805.44
9. pino236108.032.17
10. Jondeli15393.545.81
11. Zoltan8D149110.288.25
12. PappaXBets14497.283.81
13. kuervaara138100.943.02
14. Iletus122130.676.57
15. Hillopurkki8788.861.27
16. mikser18576.515.40
17. TennisAce7294.277.39
18. Pogz6990.663.74
19. hrrmony60139.122.78
20. timmylabel49120.136.25
21. AssaultJL45126.728.71
22. Pederis4489.968.59
23. sibelius40113.413.91
24. maestro40132.663.36
25. RajuFrans35125.472.97
26. Mononen3484.811.70
27. Gubbenilodan3258.273.77
28. Jorgen1973.296.42
29. TimiFu1586.806.43
30. handy12128.984.67