Viihde

Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä127
Palautus%128.33 %
Panostetut yksiköt898.00
Voitettuja yksikköjä1152.4
Nettovoitto254.36
Voitto54
Puolivoitto0
Häviö72
Puolihäviö0
Push1
Void10
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.Zoltan8D68124.37 %8.64
2.Iletus44140.08 %5.88
3.Pallomaha31310112.22 %3.52
4.kuervaara5119.79 %3.4
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
Euroviisut100124.18 %747.8
Big Brother - BB1429.56 %59.2
Linnanjuhlat5230.45 %44
Muu sarja4243.75 %40
Oscar gaala4105.21 %7
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Coolbet35103.8317,508.80
2.Unibet29104.6616,151.70
3.Veikkaus9100.639,466.13
4.ComeOn!8101.5210,890.80
5.Nordicbet7104.593,850.30
6.31bet Sports 4126.1921.00
7.Nopeampi3231.2441.00
8.Royal Panda364.44380.00
9.Ninja Sports3102.7598.10
10.Betsson2108.791,143.30
11.Leovegas289.71789.50
12.SportNation268.2540.00
13.iBet2117.851,386.90
14.Pinnacle299.6123,606.80
15.Posido Sportsbook & Casino20.0010.00
16.Betsafe1118.571,622.50
17.William Hill1101.72160.30
18.Mobilebet1103.451,372.00
19.888Sport152.5623.00
20.32Red10.0020.00
Artikkelit Viihde

VOITA X2-KÄÄRIJÄ KASSI

Se olisi Euroviisujen finaalipäivä ja sen kunniaksi päätimme pistää pystyyn Käärijä -teemaisen pikakilpailun, jossa viidelle onnekkaalle lähtee jakoon vihreät X2-sporttikassit, joita kelpaa sitten viisuvoiton jälkeen esitellä! Cha Cha Cha! Tuoko Käärijä pojan kotiin? Kuva: Ilta-Sanomat ?Osallistuminen skabaan on erittäin helppoa? 1️⃣ Veikkaa alas kommenttiosioon Käärijän sijoitus sekä pistemäärä Euroviisuissa niin…

Ajankohtaiset tarjoukset, Ristikaksi kilpailut ja kampanjat

Euroviisut 2023 ennakko

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Muut, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja -arviot 4/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja -arviot 3/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja -arviot 2/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko 2021 ja -arviot 1/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja spekulaatiot 2020

Zoltin blogi
Lue kaikki artikkelit

Kirjoita kommentti