Viihde

Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä138
Palautus%124.03 %
Panostetut yksiköt962.00
Voitettuja yksikköjä1193.17
Nettovoitto231.16
Voitto57
Puolivoitto0
Häviö80
Puolihäviö0
Push1
Void10
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.Zoltan8D68124.37 %8.64
2.Iletus54127.7 %5.84
3.Pallomaha31310112.22 %3.52
4.kuervaara5119.79 %3.4
5.habs10 %7
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
Euroviisut110120.45 %804.8
Big Brother - BB1429.56 %59.2
Linnanjuhlat5230.45 %44
Muu sarja5207.45 %47
Oscar gaala4105.21 %7
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Coolbet36103.9818,432.20
2.Unibet34104.3416,293.70
3.Veikkaus9100.8810,024.60
4.ComeOn!8101.4410,898.80
5.Nordicbet7104.573,870.30
6.31bet Sports 4118.9863.00
7.Nopeampi3231.2441.00
8.Royal Panda364.44380.00
9.Ninja Sports387.20115.60
10.Betinia3139.2928.00
11.Betsson2105.651,177.30
12.Leovegas289.71789.50
13.SportNation268.2540.00
14.iBet2117.961,598.90
15.Pinnacle299.3723,986.80
16.Posido Sportsbook & Casino20.0010.00
17.Schnellwetten2120.5143.00
18.Betsafe1118.571,622.50
19.William Hill1101.72160.30
20.Mobilebet1103.451,372.00
Artikkelit Viihde

Euroviisut 2024 ennakko

Euroviisut järjestetään suomalaisittain kirvelevästi Malmössä 7.5 - 11.5, Ruotsin voitettua vuoden 2023 viisut ja Suomen sijoittuessa hienost toiseksi. Käärijällä sentään riitti linnanjuhliin, kun taas Bessillä vain jatkoille. Viisuihin on enää viikko aikaa ja kaikkien esiintyjien alustava lavashow on tiedossa. Joten on aika kaivaa viisumuistiinpanot ja spekuloida ennakon muodossa vedonlyöntiä. Viisuvedonlyönnin…

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Muut, Sarjaennakot, Urheilutapahtumat 2024

VOITA X2-KÄÄRIJÄ KASSI

Ajankohtaiset tarjoukset, Ristikaksi kilpailut ja kampanjat

Euroviisut 2023 ennakko

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Muut, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja -arviot 4/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja -arviot 3/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja -arviot 2/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko 2021 ja -arviot 1/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot
Lue kaikki artikkelit

Kirjoita kommentti