Esports

Lajitilastot

Yhteensä vihjeitä497
Palautus%108.89 %
Panostetut yksiköt2299.85
Voitettuja yksikköjä2504.31
Nettovoitto204.51
Voitto254
Puolivoitto0
Häviö227
Puolihäviö0
Push16
Void27
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.Hyny391113.89 %4.75
2.Pogz6593.25 %3.66
3.Sampi1279.13 %7
4.hrrmony11144.51 %3.45
5.RajuFrans5150.09 %2.2
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
CS:GO494108.77 %2294.85
Dota 23166 %5
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Pinnacle183100.3914,192.20
2.Veikkaus139107.604,361.43
3.Coolbet29102.789,425.95
4.ComeOn!26101.8610,226.10
5.Bethard19114.18298.65
6.Betway1685.26108.50
7.EGB13102.9247.00
8.Unibet9106.2811,603.20
9.1xbet9102.73151.00
10.bet-at-home894.2486.50
11.Bet3657103.254,987.45
12.KTO695.0030.00
13.Olybet4119.5273.00
14.Rizk3120.7335.50
15.Nordicbet398.521,728.80
16.BetVictor3186.6715.00
17.Jetbull383.5364.50
18.Optibet30.0018.00
19.Marathonbet2110.43334.20
20.Schnellwetten2182.8614.00

Artikkelit Esports

Urheilutapahtumat ja ottelut 16.3.2020

Koronavirus perui lähes kaikki urheilutapahtumat keväältä 2020 ja urheilun seuraajilla sekä betsareilla on täytettäväksi ennennäkemätön tyhjiö. Ammattivedonlyöjillä tilanne on tietenkin vielä astetta hankalampi, kun kaikki suuren limiitin sarjat ovat tauolla. Mutta aivan kaikkialla sporttia ei ole vielä kielletty ja niimpä alamme keräämään päivittäin näitä urheilumaailman tapahtumia, jotka uhmaavat koronavirusta. Ristikakkosen…

Uutiset

ICE Challenge London 2020 ennakko 

Urheilu-uutiset
Lue kaikki artikkelit

Vastaa