Esports

Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä831
Palautus%105.02 %
Panostetut yksiköt3604.60
Voitettuja yksikköjä3785.55
Nettovoitto180.91
Voitto411
Puolivoitto0
Häviö398
Puolihäviö0
Push22
Void31
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.Hyny607106.41 %4.52
2.RajuFrans89106.04 %2.93
3.Pogz6990.66 %3.74
4.aurariver20147.45 %5.6
5.Sampi1279.13 %7
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
CS:GO807103.59 %3487
League of Legends20147.45 %112
Dota 23166 %5
CS10 %0.6
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Pinnacle309100.9319,804.40
2.Veikkaus239101.198,252.13
3.Coolbet90103.5413,781.20
4.ComeOn!28101.6610,861.30
5.Bethard19105.79418.65
6.Betway1898.34138.00
7.Betive18108.5984.75
8.Unibet15104.1514,206.50
9.Scandibet15125.1759.50
10.EGB13102.9247.00
11.1xbet9100.72154.00
12.bet-at-home894.2486.50
13.Bet3657102.835,821.75
14.KTO695.0030.00
15.Ninja Sports578.0743.50
16.Nordicbet4106.783,538.30
17.Olybet4124.6480.00
18.Rizk3120.7335.50
19.BetVictor3186.6715.00
20.Jetbull383.5364.50
Artikkelit Esports

Urheilutapahtumat ja ottelut 16.3.2020

Koronavirus perui lähes kaikki urheilutapahtumat keväältä 2020 ja urheilun seuraajilla sekä betsareilla on täytettäväksi ennennäkemätön tyhjiö. Ammattivedonlyöjillä tilanne on tietenkin vielä astetta hankalampi, kun kaikki suuren limiitin sarjat ovat tauolla. Mutta aivan kaikkialla sporttia ei ole vielä kielletty ja niimpä alamme keräämään päivittäin näitä urheilumaailman tapahtumia, jotka uhmaavat koronavirusta. Ristikakkosen…

Uutiset

ICE Challenge London 2020 ennakko 

Urheilu-uutiset
Lue kaikki artikkelit

Vastaa