Offline

Yhdistetty

Etusivu » Pitkävetovihjeet » Yhdistetty
Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä112
Palautus%123.58 %
Panostetut yksiköt908.50
Voitettuja yksikköjä1122.72
Nettovoitto214.18
Voitto71
Puolivoitto0
Häviö41
Puolihäviö0
Push0
Void7
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.latemani111123.3 %8.15
2.Travgubbe1185 %4
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
Maailmancup98122.72 %793.5
MM-kisat 202110160.8 %88
Olympialaiset 2022427.41 %27
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Coolbet48103.2612,673.80
2.Betsafe43119.311,612.50
3.Betsson12114.06892.30
4.Nordicbet4107.163,388.80
5.Unibet3103.8113,746.50
6.Veikkaus2102.757,878.63

Vastaa