Offline

Nyrkkeily

Etusivu » Pitkävetovihjeet » Nyrkkeily
Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä9
Palautus%97.47 %
Panostetut yksiköt45.00
Voitettuja yksikköjä43.86
Nettovoitto-1.14
Voitto4
Puolivoitto0
Häviö4
Puolihäviö0
Push1
Void0
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.Zoltan8D794.9 %6
2.pino2133.33 %1.5
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
Muu794.9 %42
Olympialaiset 20202133.33 %3
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Betway277.74119.00
2.Betiton2138.008.00
3.Expekt1159.31204.20
4.Sbobet197.35127.00
5.Coolbet1102.7910,026.50
6.Veikkaus1108.365,256.03
7.STS1153.3744.50
Artikkelit Nyrkkeily

Robert Helenius MM-otteluun?

Robert Helenius on ollut päivän puheenaiheena urheilumediassa, eikä tietenkään ilman syytä. Iltapäivälehtien palstoilla nyrkkeilijät eivät tilaa saa ellei ottelu ole tulossa tai juuri oteltu ja tällä kertaa se oli jälkimmäistä. Robert Helenius on puhunut unelmastaan otella joskus maailmanmestaruus -ottelussa, mutta kaikki nyrkkeilyä enemmän ja varmaan vähemmänkin seuranneet ovat haudanneet Robben…

Zoltin blogi

Tarjoukset nyrkkeilyn raskaansarjan kamppailuun Wilder-Fury

Ajankohtaiset tarjoukset

Robert Helenius kohtaa Adam Kownackin

Zoltin blogi

Floyd Mayweather Jr. aktivoituu 2020?

Zoltin blogi

Deontay Wilder ja Tyson Fury odotettu uusintaottelu

Zoltin blogi
Lue kaikki artikkelit

Vastaa