Yleisurheilu

Etusivu » Pitkävetovihjeet » Yleisurheilu
Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä367
Palautus%100.94 %
Panostetut yksiköt2331.20
Voitettuja yksikköjä2353.11
Nettovoitto21.92
Voitto171
Puolivoitto0
Häviö192
Puolihäviö0
Push4
Void8
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.latemani191100.14 %7.45
2.JDF92120.6 %2.82
3.habs5185.45 %7.84
4.Iletus34106.72 %7.79
5.maestro573.08 %1.3
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
MM-kisat 2019118126.13 %695.5
Timanttiliiga8394.53 %584.7
Muu sarja5299.54 %290.5
MM-kisat 20234982.65 %305.5
EM-kisat 20242675.98 %215
Kalevan Kisat16117.67 %91
Olympialaiset 20201076.94 %54
Halli-SM992.67 %75
Suomi-Ruotsi-maaottelu40 %20
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Coolbet176103.9818,432.20
2.Unibet45104.3416,293.70
3.Pinnacle3599.3723,986.80
4.Leovegas3089.71789.50
5.Veikkaus29100.8810,024.60
6.Expekt2995.40758.20
7.Legolasbet597.79196.00
8.Bet365599.947,132.87
9.Marathonbet497.77796.30
10.Betsson3105.651,177.30
11.Betsafe2118.571,622.50
12.Mobilebet2103.451,372.00
13.Bethard2108.66561.65
14.Nordicbet1104.573,870.30
15.Bet2U147.0361.00
16.VBET173.6728.10
17.Vie.Bet1145.04180.00
18.Tonybet177.41195.00
19.Ninja Sports187.20115.60
Artikkelit Yleisurheilu

Ristikakkosen sporttitärpit viikonlopulle - Viikko 34

Tuleva viikonloppu tulee olemaan ainakin koripallon seuraajille varmasti normaalia odotetumpi, sillä Susijengi aloittaa urakkansa MM-parketilla Okinawassa Japanissa. Koripallon MM-kisojen lisäksi viikonlopun urheilutarjontaan kuuluu totta kai myös yleisurheilun MM-kisojen päätös sekä iso liuta Euroopan huippufutista. Lisäksi muun muassa Superpesiksen viimeisistä välierä-paikoista käydään kovaa taistelua! Ota Ristikakkosen sporttitärpit viikonlopulle haltuun alta ja…

Urheilu-uutiset

Kalevan kisat: päätöspäivän tunnelmia

Habsin vihjeet ja ennakot, Käyttäjien blogit

Yleisurheiluennätysten pohdintoja

Habsin vihjeet ja ennakot, Käyttäjien blogit

Urheiluviikon satoa

Habsin vihjeet ja ennakot, Urheilu-uutiset

Kalevan Kisat 16.8 vihjeet

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Kalevan Kisat 15.8 vihjeet

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Kalevan Kisat 14.8. Vihjeet

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita
Lue kaikki artikkelitYleisurheilu on yksi Ristikakkosen keskustelun painopisteistä talvilajien, futiksen, koriksen ja monen muun ohella. Isompien tapahtumien aikaan keskustelu käy aktiivisena ja siinä suhteessa olemme varmasti yksi Suomen aktiivisimpia yhteisöjä. Sivustolta löytyy lisäksi todennäköisesti vähintään Suomen, ehkä jopa koko maailman parhaat yksilöt mitä tulee yleisurheiluvedonlyöntiin. Tämän voi todeta tsekkaamalla tilastojamme yleisurheiluvedoista; elokuussa 2019 avatun sivustomme seurantaan ovat käyttäjät iskeneet runsaasti yleisurheiluvihjeitä palautusprosentin ollessa komeasti yli 120 %.  Nostamme käyttäjiemme YU-vihjeitä esille tälle lajisivulle, kunhan kausi pyörähtää taas kunnolla käyntiin. Mikäli yleisurheiluvedonlyönti kiinnostaa, kannattaa lukea lista parhaista vedonvälittäjistä yleisurheiluvedonlyöntiin tästä artikkelista. Tämä lajisivu kerää kaiken tarvittavan yleisurheiluvedonlyöjälle: artikkelit, vihjeet ja tilastot yleisurheiluun. Vihjeiden lisäksi olemme aivan ykköspaikka, kun haluat ottaa osaa YU-keskusteluun kilpailujen aikana. Tänä vuonna on jälleen tarjolla loistava kattaus kotimaista sekä kansainvälistä yleisurheilua ja löydät niihin aktiiviset keskustelut keskustelualueemme chatista sekä keskustelufiidistä. Tulemme julkaisemaan myös paljon artikkeleita lajiin sekä oppaita YU-vedonlyöntiin liittyen ja löydät ne kootusti tältä lajisivulta. Parhaat vedonlyöntibonukset löydät puolestaan täältä.    

Kirjoita kommentti