Offline

Yleisurheilu

Etusivu » Pitkävetovihjeet » Yleisurheilu
Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä274
Palautus%107.14 %
Panostetut yksiköt1705.20
Voitettuja yksikköjä1826.95
Nettovoitto121.80
Voitto136
Puolivoitto0
Häviö135
Puolihäviö0
Push3
Void7
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.latemani150105.06 %7.3
2.JDF79121.84 %2.97
3.Iletus32106.86 %7.66
4.habs1993.21 %8
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
MM-kisat 2019118126.13 %695.5
Timanttiliiga6991.67 %482.7
Muu sarja48100.75 %287
Kalevan Kisat16117.67 %91
Olympialaiset 20201076.94 %54
Halli-SM992.67 %75
Suomi-Ruotsi-maaottelu40 %20
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Coolbet142103.2612,673.80
2.Unibet45103.8113,746.50
3.Leovegas3089.71789.50
4.Pinnacle27101.1218,728.60
5.Veikkaus12102.757,878.63
6.Legolasbet597.79196.00
7.Marathonbet4103.03358.20
8.Bet3654103.775,663.45
9.Betsson3114.06892.30
10.Betsafe2119.311,612.50
11.Mobilebet2110.641,125.00
12.Nordicbet1107.163,388.80
13.Bet2U147.0361.00
14.VBET193.6722.10
15.Vie.Bet1145.04180.00
Artikkelit Yleisurheilu

Yleisurheiluennätysten pohdintoja

Ajattelin käydä Kalevan kisoissa, ja samalla korkata "yu-paikan päällä seurattuna"-neitsyyden, vaikka telkkarista on useita lajeja tullut väijyttyä jo vuosia ja kirottua sitä miten juoksulajien rataesittelyt jyrää aina jonkun mielenkiintoisen heittolajin edelle. Lähinnä loppujen lopuksi kysehän on kuitenkin siitä, että se kiinnostaa, missä betsit kiinni tai suomalaisia mukana, joten samalla tavalla…

Habsin vihjeet ja ennakot, Käyttäjien blogit

Urheiluviikon satoa

Habsin vihjeet ja ennakot, Urheilu-uutiset

Kalevan Kisat 16.8 vihjeet

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Kalevan Kisat 15.8 vihjeet

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Kalevan Kisat 14.8. Vihjeet

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Kalevan Kisat 13.8-16.8.2020

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Paavo Nurmi Gameseihin paljon vihjeitä Ristikakkosessa.

Urheilu-uutiset
Lue kaikki artikkelitYleisurheilu on yksi Ristikakkosen keskustelun painopisteistä talvilajien, futiksen, koriksen ja monen muun ohella. Isompien tapahtumien aikaan keskustelu käy aktiivisena ja siinä suhteessa olemme varmasti yksi Suomen aktiivisimpia yhteisöjä. Sivustolta löytyy lisäksi todennäköisesti vähintään Suomen, ehkä jopa koko maailman parhaat yksilöt mitä tulee yleisurheiluvedonlyöntiin. Tämän voi todeta tsekkaamalla tilastojamme yleisurheiluvedoista; elokuussa 2019 avatun sivustomme seurantaan ovat käyttäjät iskeneet runsaasti yleisurheiluvihjeitä palautusprosentin ollessa komeasti yli 120 %.  Nostamme käyttäjiemme YU-vihjeitä esille tälle lajisivulle, kunhan kausi pyörähtää taas kunnolla käyntiin. Mikäli yleisurheiluvedonlyönti kiinnostaa, kannattaa lukea lista parhaista vedonvälittäjistä yleisurheiluvedonlyöntiin tästä artikkelista. Tämä lajisivu kerää kaiken tarvittavan yleisurheiluvedonlyöjälle: artikkelit, vihjeet ja tilastot yleisurheiluun. Vihjeiden lisäksi olemme aivan ykköspaikka, kun haluat ottaa osaa YU-keskusteluun kilpailujen aikana. Tänä vuonna on jälleen tarjolla loistava kattaus kotimaista sekä kansainvälistä yleisurheilua ja löydät niihin aktiiviset keskustelut keskustelualueemme chatista sekä keskustelufiidistä. Tulemme julkaisemaan myös paljon artikkeleita lajiin sekä oppaita YU-vedonlyöntiin liittyen ja löydät ne kootusti tältä lajisivulta. Parhaat vedonlyöntibonukset löydät puolestaan täältä.    

Vastaa