Offline

Yleisurheilu

Etusivu » Pitkävetovihjeet » Yleisurheilu
Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä258
Palautus%109.20 %
Panostetut yksiköt1600.00
Voitettuja yksikköjä1747.2
Nettovoitto147.22
Voitto132
Puolivoitto0
Häviö123
Puolihäviö0
Push3
Void7
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.latemani145106.78 %7.25
2.JDF74126.81 %3.05
3.Iletus31111.41 %7.58
4.habs1481.82 %7.86
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
MM-kisat 2019118126.13 %695.5
Timanttiliiga6493.45 %473.5
Muu sarja38104.16 %201
Kalevan Kisat16117.67 %91
Olympialaiset 20201076.94 %54
Halli-SM992.67 %75
Suomi-Ruotsi-maaottelu30 %10
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Coolbet136103.109,913.75
2.Unibet45105.3912,180.50
3.Leovegas3089.43786.50
4.Pinnacle27100.2814,958.40
5.Legolasbet597.79196.00
6.Veikkaus5110.424,678.83
7.Marathonbet4103.61356.20
8.Betsson3119.40450.30
9.Betsafe2119.341,559.50
10.Mobilebet298.94396.00
11.Nordicbet1109.773,173.80
12.Bet2U147.0361.00
13.Bet3651103.235,087.95
14.VBET193.6722.10
15.Vie.Bet1138.99163.00
Artikkelit Yleisurheilu

Urheiluviikon satoa

Viime viikolla oli tietynlainen superviikko urheilussa, tai ainakin se tuntui siltä, kun pitkästä aikaa kisaa käytiin lukuisissa eri huipputurnauksissa ja korkealla tasolla. Koostin tähän mieleenpainuvimpia tapahtumia. Emil Ruusuvuoren ensimmäinen Grand Slam ottelu ja voitto, Novak Djokovic diskattiin Emil Ruusuvuoren historiallinen avausturnaus, uran ensimmäinen Grand Slam aloitettiin US Openissa viime viikon…

Habsin vihjeet ja ennakot, Urheilu-uutiset

Kalevan Kisat 16.8 vihjeet

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Kalevan Kisat 15.8 vihjeet

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Kalevan Kisat 14.8. Vihjeet

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Kalevan Kisat 13.8-16.8.2020

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita

Paavo Nurmi Gameseihin paljon vihjeitä Ristikakkosessa.

Urheilu-uutiset

Yleisurheilijat Tampereella 22-23.7

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita
Lue kaikki artikkelitYleisurheilu on yksi Ristikakkosen keskustelun painopisteistä talvilajien, futiksen, koriksen ja monen muun ohella. Isompien tapahtumien aikaan keskustelu käy aktiivisena ja siinä suhteessa olemme varmasti yksi Suomen aktiivisimpia yhteisöjä. Sivustolta löytyy lisäksi todennäköisesti vähintään Suomen, ehkä jopa koko maailman parhaat yksilöt mitä tulee yleisurheiluvedonlyöntiin. Tämän voi todeta tsekkaamalla tilastojamme yleisurheiluvedoista; elokuussa 2019 avatun sivustomme seurantaan ovat käyttäjät iskeneet runsaasti yleisurheiluvihjeitä palautusprosentin ollessa komeasti yli 120 %.  Nostamme käyttäjiemme YU-vihjeitä esille tälle lajisivulle, kunhan kausi pyörähtää taas kunnolla käyntiin. Mikäli yleisurheiluvedonlyönti kiinnostaa, kannattaa lukea lista parhaista vedonvälittäjistä yleisurheiluvedonlyöntiin tästä artikkelista. Tämä lajisivu kerää kaiken tarvittavan yleisurheiluvedonlyöjälle: artikkelit, vihjeet ja tilastot yleisurheiluun. Vihjeiden lisäksi olemme aivan ykköspaikka, kun haluat ottaa osaa YU-keskusteluun kilpailujen aikana. Tänä vuonna on jälleen tarjolla loistava kattaus kotimaista sekä kansainvälistä yleisurheilua ja löydät niihin aktiiviset keskustelut keskustelualueemme chatista sekä keskustelufiidistä. Tulemme julkaisemaan myös paljon artikkeleita lajiin sekä oppaita YU-vedonlyöntiin liittyen ja löydät ne kootusti tältä lajisivulta. Parhaat vedonlyöntibonukset löydät puolestaan täältä.    

Vastaa