Viihde

Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä104
Palautus%124.36 %
Panostetut yksiköt757.00
Voitettuja yksikköjä941.41
Nettovoitto184.38
Voitto41
Puolivoitto0
Häviö62
Puolihäviö0
Push1
Void10
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.Zoltan8D57119.87 %8.78
2.Iletus37140.49 %5.99
3.Pallomaha313969.44 %2.8
4.kuervaara1130 %10
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
Euroviisut82119.75 %623.8
BB1429.56 %59.2
Linnanjuhlat5230.45 %44
Muu sarja3251.67 %30
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Coolbet32103.5413,757.20
2.Unibet28104.1914,162.50
3.ComeOn!8101.6610,861.30
4.Nordicbet7106.543,518.30
5.Veikkaus4101.188,242.13
6.Nopeampi3231.2441.00
7.Royal Panda364.44380.00
8.Betsson2110.92946.30
9.Leovegas289.71789.50
10.SportNation268.2540.00
11.Betsafe1119.311,612.50
12.William Hill1109.11126.00
13.Mobilebet1106.651,271.00
14.888Sport10.0016.00
15.32Red10.0020.00
16.Casino Winner196.8848.00
17.Expekt1159.31204.20
18.Bet3651102.995,814.75
19.Betfair1101.4272.00
20.iBet1119.78790.90
Artikkelit Viihde

Euroviisuennakko ja -arviot 4/4

Neljännessä osassa käydään läpi suorat finalistit, eli Big 5 + Hollanti. HUOM! Arviot ovat voimassa enintään Eurojuryihin asti 7.5 ja varsinkaan lavaharkkojen alettua eivät enää voimassa. Panostus siksi myös tässä vaiheessa vielä verrattain pienellä. Kaikki näkemykset ovat itse ihan rahalla pelattuna ja niistä sitten pidemmät perustelut. Tarkennuksena mainittakoon, että jos…

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja -arviot 3/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja -arviot 2/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko 2021 ja -arviot 1/4

Ilen Blogi - Vihjeitä ja tarinoita, Sarjaennakot

Euroviisuennakko ja spekulaatiot 2020

Zoltin blogi

Euroviisujen semifinaalit 2020

Zoltin blogi

Euroviisut kalenteri 2020

Zoltin blogi
Lue kaikki artikkelit

Vastaa