Offline

Mäkihyppy

Etusivu » Pitkävetovihjeet » Mäkihyppy
Lajitilastot
Yhteensä vihjeitä260
Palautus%98.21 %
Panostetut yksiköt2132.80
Voitettuja yksikköjä2094.62
Nettovoitto-38.28
Voitto132
Puolivoitto0
Häviö128
Puolihäviö0
Push0
Void8
TOP vihjaajat
#VihjaajaVetojen määräP%K. Panos
1.latemani25397.66 %8.33
2.Iletus3197.11 %3
3.Travgubbe3120.38 %5.33
4.maestro10 %1
Sarjat
Sarjan nimiVetojen määräP%panoksia yhteensä
Maailmancup232100.63 %1912.3
MM-kisat 20211656.39 %133.5
Olympialaiset 202212109.06 %87
TOP bookkerit
#BookkeriVetojen määräP-%panoksia yhteensä
1.Bet365112103.775,663.45
2.Betsafe47119.311,612.50
3.Veikkaus27102.757,878.63
4.Coolbet24103.2612,673.80
5.Betsson18114.06892.30
6.Leovegas1489.71789.50
7.Nordicbet5107.163,388.80
8.STS5133.32105.00
9.Pinnacle3101.1218,728.60
10.Casumo289.1736.00
11.Unibet2103.8113,746.50
12.ComeOn!1101.7310,853.30

Vastaa